fbpx

Praca – protetyk słuchu

Centrum Zdrowia AGVITA poszukuje protetyka słuchu do przeprowadzania badań w AGVITA SONO – Wielkopolskim Centrum Laryngologii, Audiologii i Foniatrii w Poznaniu.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe albo dyplom potwierdzający uprawnienia do przeprowadzania badań słuchu,
– empatia i wysoka kultura osobista.

Zadania:

– przeprowadzanie badań słuchu,
– skrupulatne prowadzenie dokumentacji,
– współpraca z lekarzem laryngologiem lub audiologiem foniatrą, przyjmującym w danym dniu – wykonywanie zleconych przez niego badań.

Oferujemy:

– komfortowe warunki pracy,
– możliwość pracy dodatkowej – 1-2 dni w tygodniu (w poniedziałki, wtorki oraz piątki),
– nowoczesny sprzęt do diagnostyki i badań słuchu,
– wynagrodzenie dla protetyka słuchu w wysokości 50% wartości zleconych badań słuchu,
– pracę w nowoczesnym ośrodku medycznym, skupiającym liczne grono lekarzy i specjalistów,
– możliwość współpracy zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: magdalena.starczewska@agvita.pl.

W temacie maila prosimy o wpisanie CV_protetyk słuchu_WWW.