fbpx

Lek. Joanna Nowak

Home    Pediatra

Lek. Joanna Nowak

  • Specjalnośćpediatra
  • Godziny przyjęćponiedziałek, środa, czwartek, piątek, 15:00-20:00
  • Płatnośćkarta/gotówka
  • Languages SpokenEnglish
  • Recognitionhttps://www.znanylekarz.pl/joanna-nowak-10/pediatra/poznan

Sylwetka specjalisty:

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2012).

W ramach szkolenia specjalizacyjnego pracowała ponad pięć lat w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera w Poznaniu, w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej. Zdobyła w ten sposób bogate doświadczenie kliniczne, lecząc bardzo zróżnicowane stany chorobowe. Uczestniczyła wówczas w kształceniu młodych medyków, prowadząc zajęcia ze studentami medycyny. Odbyła szkolenia dodatkowe, m.in. „Wczesna diagnostyka neurorozwojowa uszkodzeń układu nerwowego niemowląt wg Vojty”. Tytuł specjalisty pediatrii uzyskała w 2019 roku.

W trakcie swojej drogi zawodowej miała okazję pracować w wielu różnych placówkach opieki zdrowotnej – dyżury w szpitalu powiatowym, w pomocy doraźnej; a także ambulatoryjnie jako pediatra w prywatnych placówkach, czy w końcu jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.

W swojej praktyce zwraca uwagę na ocenę rozwoju dziecka i szeroko rozumianą profilaktykę. Diagnozuje i leczy choroby wieku dziecięcego. Opiekuje się dziećmi od wieku noworodkowego do 18 roku życia. Podczas wizyty dba o nawiązanie kontaktu z dzieckiem, stworzenie przyjaznej atmosfery, by jego badanie przebiegało w możliwie najłagodniejszy sposób.

Cennik usług:

Konsultacja pediatryczna – 200 zł
Wizyta patronażowa noworodka – 300 zł
Bilans zdrowia – 200 zł

Udziela porad w języku angielskim.