fbpx

Praca – terapeuta SI

Centrum Zdrowia AGVITA poszukuje terapeuty SI do prowadzenia zajęć w Centrum Zdrowia AGVITA w Poznaniu.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,
– certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii SI,
– doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami,
– empatia i wysoka kultura osobista.

Zadania:

– przeprowadzanie diagnoz zaburzeń integracji sensorycznej,
– prowadzenie terapii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka na podstawie zaleceń zawartych w opinii o potrzebie WWRD,
– prowadzenie indywidualnej terapii dla dzieci nieobjętych programem WWRD,
– współdziałanie z zespołem prowadzącym rehabilitację pacjentów,
– skrupulatne prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:

– komfortowe warunki pracy w przestronnej sali wyposażonej w certyfikowany sprzęt IS oraz liczne akcesoria i zabawki sensoryczne,
– możliwość dopasowania dni i godzin pracy do dyspozycyjności kandydata,
– pracę w nowoczesnym ośrodku medycznym, skupiającym liczne grono lekarzy i specjalistów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV  na adres mailowy: magdalena.starczewska@agvita.pl.

W temacie maila prosimy o wpisanie „CV terapeuta SI_WWW”.