Praca – terapeuta SI

    Centrum Zdrowia AGVITA poszukuje Terapeuty SI do prowadzenia zajęć w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej AGVITA w Poznaniu.

    Wymagania:

    – wykształcenie wyższe,
    – certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii SI,
    – doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami,
    – empatia i wysoka kultura osobista.

    Zadania:

    – przeprowadzanie diagnoz zaburzeń integracji sensorycznej,
    – prowadzenie terapii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka na podstawie zaleceń zawartych w opinii o potrzebie WWRD,
    – prowadzenie indywidualnej terapii dla dzieci nieobjętych programem WWRD,
    – współdziałanie z zespołem prowadzącym rehabilitację pacjentów,
    – skrupulatne prowadzenie dokumentacji.

    Oferujemy:

    – komfortowe warunki pracy w przestronnej sali wyposażonej w certyfikowany sprzęt IS oraz liczne akcesoria i zabawki sensoryczne,
    – możliwość dopasowania dni i godzin pracy do dyspozycyjności kandydata,
    – pracę w nowoczesnym ośrodku medycznym, skupiającym liczne grono lekarzy i specjalistów.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV  na adres mailowy: recepcja@agvita.pl