facebook
Slide background
Slide background
Slide background

mgr Magdalena Sikora

Reha Care

fizjoterapeuta ortopedyczny


Rejestracja:

tel:604 938 115
e-mail:rehacare.poznan@gmail.com

Godziny przyjęć:

Pn - Pt:8.00 - 21.00

Strona WWW

www.rehacare.com.pl


SYLWETKA SPECJALISTY

Pochodzę ze Słupska, a do Poznania sprowadziły mnie studia. Moja wielką pasją od zawsze był sport – rozwijałam ją w klubie tańca sportowego „Paktan” w Słupsku. Tam też po raz pierwszy spotkałam się z kontuzjami. To skłoniło mnie do poszukiwania skutecznych metod leczenia narządu ruchu oraz możliwości szybszego powrotu do zdrowia i rozpoczęło moją przygodę z fizjoterapią. W 2005 roku rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Medycznym im Karola Marcinkowskiego. Przez pięć lat edukacji miałam okazję odbywania zajęć praktycznych w licznych szpitalach klinicznych min. w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Kliniczny im. Wiktora Degi w Poznaniu. W 2010 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę magisterską, co otworzyło mi drogę do wykonywania wymarzonego zawodu. Od tamtej pory nieprzerwanie pracuję z pacjentami przywracając im sprawność i troszcząc się o ich zdrowie.

Swoje doświadczenie zdobywałam nie tylko w ośrodkach zlokalizowanych Poznaniu. Praca w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym „Revimed” w Gdańsku, umożliwiła mi na weryfikację swojej wiedzy i umiejętności oraz zdobycie doświadczenia jako niezależnego rehabilitanta. Przez 5 lat współpracowałam z Centrum Medycznym Stanley w Poznaniu, co pozwoliło mi na zapoznanie się z szerokim spektrum pacjentów oraz problemów terapeutycznych, z którymi się borykają. Dodatkowo pogłębiłam swoją wiedzę na temat specjalistycznego badania i diagnozowania problemów ortopedycznych i podologicznych. Znajomość sprzętu ortopedycznego i warunków jego refundacji ułatwia mi doradztwo w tej kwestii. Dzięki posiadaniu szerokiej wiedzy w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, terapii manualnej oraz diagnostyki fizjoterapeutycznej stale pogłębianej podczas specjalistycznych kursów, mogłam podjąć współpracę z Akredytowaną Placówką Edukacji „Efib”, jako wykładowca. Prowadziłam tam zajęcia na kursach instruktorskich, szkoląc trenerów personalnych oraz instruktorów kulturystyki w zakresie przeciwdziałania urazom, zaawansowanych technik stretchingu i odnowy biologicznej. Moja fascynacja terapią manualną przerodziła się w owocną współpracę z nauczycielami metody Kaltenborna – Evjentha . Obecnie jestem tłumaczem z języka angielskiego na kursach AWS1 i AWS2 w Warszawie.

Swoją wiedzę poszerzałam na szkoleniach :

Uczestniczyłam również w licznych konferencjach i warsztatach:

Prywatnie mężatka lubiąca dobrą muzykę i książkę. Zafascynowana podróżami i żeglarstwem, z pozytywnym podejściem do życia i ludzi.

CENNIK

Ćwiczenia indywidualne/terapia indywidualna. Czas: 30/45/60 min50/80/100 zł
Kinesiology taping. Czas: 30 min35 zł
Masaż głęboki. Czas: 30/45/60 min50/80/100 zł
Masaż klasyczny. Czas:30/45/60 min40/60/80 zł
Masaż sportowy. Czas: 30/45/60 min40/60/80 zł
Konsultacja. Czas: 15 minBezpłatnie

Przy zakupie serii 5 zabiegów 5% rabatu/ przy zakupie 10 zabiegów – 10% rabatu!

ul. Promienista 6
tel. 533 677 877
tel. 533 336 877
e-mail: recepcja@agvita.pl