fbpx

Mgr Ewelina Urna-Bzdęga

Logopeda, surdologopeda, pedagog terapeuta: Ewelina Urna-Bzdęga

Mgr Ewelina Urna-Bzdęga

  • Specjalnośćlogopeda, surdologopeda, pedagog terapeuta
  • Godziny przyjęćtermin wizyty ustalany indywidualnie
  • Płatnośćkarta/gotówka
  • Kontakttel: 533 677 877 / 533 336 877
    e-mail: recepcja@agvita.pl

Sylwetka specjalisty

Jest surdologopedą, logopedą oraz pedagogiem. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na UAM w Poznaniu, studia podyplomowe z logopedii na WSHiD w Poznaniu oraz z surdologopedii na Uniwersytecie w Gdańsku. Posiada doświadczenie w pracy z niemowlętami, dziećmi w wieku młodszym i średnim oraz młodzieżą. Specjalizuje się w pracy z osobami z wadami słuchu. Prowadziła treningi słuchowe metodą Tomatisa oraz treningi koncentracji na bazie programu Play Attention.

Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia z zakresu terapii logopedycznej oraz pedagogicznej. Posiada certyfikat Ambasadora Mądrego Wychowania. Ukończyła szkolenie z metody werbo-tonalnej, kurs języka migowego, szkolenie programu rozwoju komunikacji Makaton, szkolenia z zakresu wspierania funkcji prelingwalnych oraz wykorzystania metody integracji sensorycznej we wspomaganiu rozwoju mowy
u dzieci.

Posiada certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć grupowych według integracji odruchów dr Sally Goddard. Szczególnym jej zainteresowaniem jest rehabilitacja słuchu i mowy osób z uszkodzonym słuchem oraz wczesna interwencja logopedyczna. Udziela porad oraz szerzy wczesną profilaktykę logopedyczną wśród kobiet w ciąży oraz młodych rodziców.

Cennik usług:

– Diagnoza logopedyczna 175 zł
– Diagnoza surdologopedyczna 175 zł
– Konsultacja logopedyczna 150 zł
– Terapia logopedyczna 105 zł
– Terapia surdologopedyczna 105