Mgr Ewelina Urna-Bzdęga

  Mgr Ewelina Urna-Bzdęga

   Sylwetka specjalisty

   Jest surdologopedą, logopedą oraz pedagogiem. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na UAM w Poznaniu, studia podyplomowe z logopedii na WSHiD w Poznaniu oraz z surdologopedii na Uniwersytecie w Gdańsku. Posiada doświadczenie w pracy z niemowlętami, dziećmi w wieku młodszym i średnim oraz młodzieżą. Specjalizuje się w pracy z osobami z wadami słuchu. Prowadziła treningi słuchowe metodą Tomatisa oraz treningi koncentracji na bazie programu Play Attention.

   Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia z zakresu terapii logopedycznej oraz pedagogicznej. Posiada certyfikat Ambasadora Mądrego Wychowania. Ukończyła szkolenie z metody werbo-tonalnej, kurs języka migowego, szkolenie programu rozwoju komunikacji Makaton, szkolenia z zakresu wspierania funkcji prelingwalnych oraz wykorzystania metody integracji sensorycznej we wspomaganiu rozwoju mowy
   u dzieci.

   Posiada certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć grupowych według integracji odruchów dr Sally Goddard. Szczególnym jej zainteresowaniem jest rehabilitacja słuchu i mowy osób z uszkodzonym słuchem oraz wczesna interwencja logopedyczna. Udziela porad oraz szerzy wczesną profilaktykę logopedyczną wśród kobiet w ciąży oraz młodych rodziców.

   Cennik usług:
   – Diagnoza logopedyczna 135 zł
   – Diagnoza surdologopedyczna 135 zł
   – Konsultacja logopedyczna 100 zł
   – Terapia logopedyczna 70-80 zł
   – Terapia surdologopedyczna 70-80 zł