fbpx

lek. Paulina Zgoda

lek. Paulina Zgoda

  • Specjalnośćstomatolog, lekarz medycyny estetycznej
  • Godziny przyjęćponiedziałek - piątek 9:00 - 21:00
  • Płatnośćgotówka, karta
  • Kontakt733 972 211

Sylwetka specjalisty:

Specjalistka otwiera się na nowe kierunki w stomatologii znanej jako stomatologia holistyczna i stomatologia biologiczna. Stosuje biokompatybilne materiały stomatologiczne, na bazie ceramiki i cyrkonu, które znakomicie adaptują się do tkanek zęba oraz wzmacniają i odbudowują ich strukturę. Wszystkie materiały stomatologiczne stosowane w gabinecie są wolne od fluoru, aluminium, paraformaldehydu, niklu i rtęci. Jako jeden z nielicznych gabinetów stosuje biokompatybilne i estetyczne wypełnienia światłoutwardzalne całkowicie wolne od żywic, a tym samym wolne od szkodliwego BPA.

Zamiast antybiotykoterapii, promuje laseroterapię oraz terapie wspomagające, których wspólne działanie jest równie skuteczne. Nie narusza jednak prawidłowej mikroflory bakteryjnej i nie zaburza odporności.

Oferuje również zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają wydobyć naturalne piękno oraz wpłynąć na proces starzenia się skóry.
Wizyty charakteryzują się komfortową i przyjazną atmosferą. Fachowa opieka sprawia, że najbardziej zestresowani pacjenci są w stanie przejść wizytę komfortowo i bez bólu.

Zakres usług:

Stomatologia estetyczna
Medycyna estetyczna
Stomatologia ogólna
Endodoncja
Chirurgia stomatologiczna
Protetyka
Stomatologia dziecięca

Cennik usług:
dostępny wkrótce