fbpx

lek. Natalia Dublan

lek. Natalia Dublan

  • Specjalnośćdermatolog, wenerolog
  • Godziny przyjęćponiedziałek 9:00 do 14:00
  • Płatnośćkarta, gotówka
  • Kontakthttps://www.znanylekarz.pl/natalia-dublan/dermatolog-wenerolog/poznan
  • Recognitionhttps://www.nataliadublan.pl/

Sylwetka specjalisty:

Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2011 roku ukończyła 6 letnie studia na kierunku lekarskim w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Następnie odbyła roczny staż podyplomowy w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku. W latach 2013-2019 pracowała na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Odbyła tez staż w Klinice Dermatologii i Wenerologii Szpitala Uniwersyteckiego w Poznaniu, staż z alergologii dermatologicznej w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu , staż z dermatologii dziecięcej w Poradni przy Szpitalu im. Krysiewicza w Poznaniu oraz na Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Międzyleskim Szpitalu Wojewódzkim w Warszawie.

Jest członkiem International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Zajmuje się leczeniem chorób skóry dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Leczy także choroby przenoszone drogą płciową. Wykonuje badanie dermatoskopowe znamion i innych zmian skórnych oraz badanie trichoskopowe włosów.

Każdego roku uczestniczy w kursach, warsztatach i konferencjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Wykonuje zabiegi kriochirurgiczne przy użyciu ciekłego azotu („kurzajki”, włókniaki miękkie).

W leczeniu wypadania włosów stosuje fibrynę bogatokomórkową, osocze bogatokomórkowe i terapię peptydową (dr CYj).

Cennik usług:

konsultacja dermatologiczna 200 zł
wymrażanie zmian skórnych: pierwsza wizyta 200 zł, następna wizyta 150 zł

Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem usługi znanylekarz.pl.