facebook
Slide background
Slide background
Slide background

mgr Kinga Żołnowska

PSYCHOLOG


Rejestracja:

tel:533 677 877
533 336 877
533 334 877
e-mail:recepcja@agvita.pl

Kontakt:

e-mail:kontakt@psychologiczny.eu
WWW:psychologiczny.eu

Godziny przyjęć:

Czwartek:16.00 - 20.00

Forma płatności: gotówka i karta

SYLWETKA SPECJALISTY

Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dwuletniego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne oraz rocznego kursu terapii systemowej indywidualnej i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu diagnozy i pomocy psychologicznej. Pracuje w zawodzie psychologa od 2010 roku.

Wspiera dzieci, młodzież i dorosłych w rozwoju i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi. Pomaga w poradzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami i odbudowaniu poczucia bezpieczeństwa. Prowadzi konsultacje wychowawcze dla rodziców (również adopcyjnych). Pomaga opiekunom spojrzeć na dzieci z innej perspektywy, z uwzględnieniem potrzeb i komunikatów kryjących się za zachowaniem. Wspiera pary i kobiety oczekujące narodzin dziecka oraz w okresie okołoporodowym.

W pracy czerpie z koncepcji przywiązania oraz podejścia psychodynamicznego. Do budowania relacji z dziećmi wykorzystuje zabawę i bajki terapeutyczne. Poza wsparciem indywidualnym, zajmuje się także prowadzeniem szkoleń, warsztatów i treningów umiejętności psychospołecznych oraz grup wsparcia. W swojej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

Cennik

Pierwsza konsultacja psychologiczna (50 min.) 150zł
Terapia psychologiczna (kolejne spotkania) (50 min.) 100zł
Pomoc psychologiczna okołoporodowa (wizyta w domu)do ustalenia indywidualnie
Wydanie opiniido ustalenia indywidualnie

ul. Promienista 6
tel. 533 677 877
tel. 533 336 877
tel. 533 334 877
e-mail: recepcja@agvita.pl