facebook
Slide background
Slide background
Slide background

lek. med. Joanna Krzaczkowska

psychiatra, seksuolog


Rejestracja:

tel:533 677 877
533 336 877
e-mail:recepcja@agvita.pl

Rejestracji można dokonać również za pośrednictwem portalu: ZnanyLekarz.pl


Godziny przyjęć:

poniedziałek:09.00 - 14.00
wtorek:10.00 - 18.00
czwartek:09.00 - 14.00
piątek:09.00 - 14.00

Forma płatności: gotówka oraz karta

SYLWETKA SPECJALISTY

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, którą ukończyła z tytułem specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenia zawodowe nabywała pracując na oddziałach psychiatrycznych Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, podczas stażów w Klinice Psychiatrii w Poznaniu oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Ukończyła kurs psychoterapii indywidualnej i rodzin certyfikowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Jest członkiem i uczestnikiem licznych szkoleń prowadzonych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Specjalizację z zakresu seksuologii ukończyła w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

OBSZAR PRACY

Jako lekarz psychiatra zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem depresji, objawiających się m.in. jako obniżenie nastroju, smutek, uczucie przygnębienia i brak energii. Zajmuje się też leczeniem nerwic, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju (afektywne dwubiegunowe
i jednobiegunowe, dystymia, chwiejność nastroju) oraz schizofrenii i otępień.

Jako lekarz seksuolog zajmuje się przede wszystkim leczeniem zaburzeń seksualnych kobiet i mężczyzn, w tym: zaburzeń pożądania (obniżenie lub brak libido), zaburzeń orgazmu, zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku oraz poradnictwem w zakresie LGBT.

W codziennej pracy z Pacjentami stara się łączyć doświadczenie i wiedzę psychiatryczną z systemowym podejściem do człowieka jako części układu rodzinnego.

Cennik

Pierwsza wizyta250 zł / 60 min.
Kolejna wizyta200 zł / 30 min.

ul. Promienista 6
tel. 533 677 877
tel. 533 336 877
e-mail: recepcja@agvita.pl