facebook
Slide background
Slide background
Slide background

mgr Anna Sobolewska

fizjoterapeuta


Rejestracja:

tel:533 677 877
533 336 877
e-mail:recepcja@agvita.pl

Kontakt:

tel:604 524 780
w godzinach:9.00-21.00
e-mail:gabinet-edema@wp.pl

Zapraszamy na stronę internetową: www.gabinet-edema.pl

O SOBIE

Pochodząca z Ciechanowa, do Poznania przybyła aby podjąć studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego na wydziale Nauk o Zdrowiu, kierunek Fizjoterapia. W 2006 r. zdobyła tytuł licencjata, a w 2008 r. obroniła z wynikiem bardzo dobrym pracę magisterską i uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Na studiach zdobywała doświadczenie na zajęciach klinicznych oraz na praktykach w różnych Ośrodkach na terenie Polski, co dało możliwość pracy z pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi. Po ukończeniu studiów pracowała w Gabinecie Rehabilitacyjnym w Stęszewie oraz współpracowała z Fundacją Pomagamy z Uśmiechem, z firmą Family Care – Opieka Domowa oraz z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego. W latach 2010-2014 prowadziła zajęcia ruchowe dla osób po 50. roku życia w Stęszewie, Jerzykowie oraz w miejscowości Kołata. Od 2012 r. prowadzi własną praktykę fizjoterapeutyczną, rozpoczęła współpracę z Kliniką Promienista w Poznaniu oraz z Hospicjum Palium w Poznaniu, na Oddziale Dziennego Pobytu. To właśnie tam zetknęła się na szerszą skalę z pacjentami cierpiącymi z powodu obrzęku limfatycznego. W 2012 r. ukończyła kurs Terapii Przeciwobrzękowej prowadzony przez dr n. med. Janusza Dosia, propagatora Polsko-Niemieckiej Szkoły Limfologii na terenie naszego kraju. Oprócz pracy z osobami chorymi na obrzęk limfatyczny w codziennej praktyce w Hospicjum Palium doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc terapię w ramach projektu współfinansowanego z budżetu Miasta Poznania pt. „Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa” w latach 2013-2016 oraz w praktyce prywatnej.

Swoją wiedzę o leczeniu obrzęku poszerzała na szkoleniach:

Ukończyła również kursy:

Członek Polskiego Towarzystwa Limfologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
Posiada prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze 2896, stwierdzone Uchwałą Krajowej Rady Fizjoterapeutów nr 72/15/I KRF z dnia 30 maja 2017r.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, miłośniczka zdrowego trybu życia i sportu.

CENNIK

Pierwsza wizyta poświęcona na zebranie wywiadu, badanie i ułożenie planu terapeutyczego.
min. 60 min150zł
Kolejna wizyta poświęcona na uaktualnienie wywiadu, weryfikację dokumentacji fotograficznej oraz pomiarów obwodów kończyn/kończyny jak również ułożenie planu terapeutycznego.
min. 30 min75zł
Drenaż limfatyczny połączony z pielęgnacją skóry, zakończony wielowarstwowym bandażowaniem + indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutą.
60 min + 15minod 110zł*
Manualny drenaż limfatyczny połączony z pielęgnacją skóry.
60 min85zł
Drenaż limfatyczny twarzy.
25 minod 30zł
Terapia ruchowa po mastektomii (w tym manualny drenaż limfatyczny, mobilizacja blizny) połączona z profilaktyką przeciwobrzękową i pielęgnacją skóry).
min. 60 minod 85zł
Pakiet 10 zabiegów-10%
Odzież uciskowa i środki do pielęgnacji skóryo ceny pytaj w gabinecie
Dobór produktów do kompresjoterapii, odzieży uciskowej, środków do pielęgnacji skórybezpłatnie

* do ceny pierwszego zabiegu należy dodać koszty zakupu specjalistycznych bandaży kompresyjnych.

Czas trwania zabiegu i jego cena zależne są od indywidualnego stanu pacjenta. Podany czas trwania i cena zabiegu dotyczą najczęściej spotykanych stopni nasilenia obrzęku limfatycznego. Oczywiście zdarzają się szczególne sytuacje kliniczne poszczególnych pacjentów, które wymagają indywidualnego podejścia, a co za tym idzie – wyceny.

ul. Promienista 6
tel. 533 677 877
tel. 533 336 877
e-mail: recepcja@agvita.pl