facebook
Slide background
Slide background
Slide background

mgr Piotr Górecki

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA


Rejestracja:

tel:533 677 877
533 336 877
533 334 877
e-mail:recepcja@agvita.pl

Forma płatności: gotówka orazkarta

www.salveo-poznan.pl

SYLWETKA SPECJALISTY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończył wiele kursów z zakresu terapii manualnej i fizjoterapii, w tym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym wg Andrzeja Rakowskiego. Obecnie jest na czwartym roku studiów osteopatycznych w niemieckiej szkole Osteopatie Schule Deutschland - OSD POLSKA.

Na co dzień korzysta z szerokiego wachlarza metod pracy z pacjentem. Zafascynowany anatomią, fizjologią, biomechanizmem ludzkiego ciała oraz niezliczonymi procesami biochemicznymi, jakie zachodzą w organizmie, nieustannie stara się pogłębiać swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnej medycyny manualnej. W 2017 roku rozpoczął naukę w Szkole Terapii Wisceralnej, prowadzonej przez jej założycielkę Florinde Czeija – poszerzając tym samym swoje umiejętności w zakresie trzewi i połączeń pomiędzy układem mięśniowo-szkieletowym a narządami wewnętrznymi.

W pracy z pacjentami kieruje się myślą dra Andrzeja Rakowskiego, iż każdy człowiek powinien posiąść umiejętność dowolnego sterowania napięciem spoczynkowym mięśni. Natomiast ucząc pacjentów podstawowej biomechaniki i zachowania przy tym świadomości, zawsze ma w sercu słowa swojej nauczycielki fizjoterapeutki Florindy Czeija – „Im więcej mobilności w ciele, tym więcej elastyczności w umyśle”.

ul. Promienista 6
tel. 533 677 877
tel. 533 336 877
tel. 533 334 877
e-mail: recepcja@agvita.pl